Rehabilitacja dobra jest wtedy, kiedy mamy możliwość zmiany naszego środowiska.

Czyli wtedy, kiedy możemy wyjechać i spędzić czas w odpowiednim miejscu i zająć się tylko i wyłącznie naszym zdrowiem. Jest bardzo dużo ośrodków rehabilitacyjnych a turnusy rehabilitacyjne nad morzem i turnusy w górach są najbardziej popularne. Z innymi schorzeniami jeździ się nad morze a z innymi w góry. Po więcej szczegółów zobacz tutaj
Ośrodki dzisiaj są bardzo dobrze przystosowane do rehabilitacji, jest tam doskonały sprzęt, zatrudniona jest bardzo dobra kadra rehabilitantów. Miejsca są ładne, a i powietrze doskonałe. Turnusy z dofinansowaniem z PFRON to propozycja dla wielu chorych osób, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Takie dofinansowanie można otrzymać tylko jeden raz w danym roku kalendarzowym. W tym wypadku możemy wybrać ośrodek, który jest wpisany na listę ośrodków PFRON. 
Jednak takie ośrodki, na dzień dzisiejszy, też są ośrodkami dobrymi. ich lokalizacje są również nad morzem i w górach lub nawet w centrum naszego kraju. Podczas takich turnusów znacznie poprawiamy stan swojego zdrowia, przebywamy w bardzo ciekawych i interesujących miejscach. Wypoczywamy nie myśląc o posiłkach, ponieważ mamy je zapewnione. Zabiegi na takich turnusów są oferowane nam w cenie całego pobytu, jednak zawsze mamy możliwość zakupienia sobie wybranych i dodatkowych zabiegów. 
Dzisiaj wiele osób korzysta z możliwości pobytu na turnusie rehabilitacyjnym. Zdrowie jest najważniejsze a w takim miejscu można je doskonale podreperować nie martwiąc się o nic. Oczywiście nie jedziemy tam w celu leniuchowania, tylko w celu odpowiedniej rehabilitacji.

Zobacz to na zdjęciach:

medycyna

lekarstwa

leczenie

rehabilitacja