rehabilitacja

Rehabilitacja na turnusie

Rehabilitacja na turnusie

(...) Rehabilitacja dobra jest wtedy, kiedy mamy możliwość zmiany naszego środowiska. Czyli wtedy, kiedy możemy wyjechać i spędzić czas w odpowiednim miejscu i zająć się tylko i wyłącznie naszym zdrowiem. Jest bardzo dużo ośrodków rehabilitacyjnych a turnusy rehabilitacyjne nad morzem i turnusy w górach są najbardziej popularne. Z innymi schorzeniami jeździ się nad morze a z innymi w góry. Po więcej (...)

Odchudzanie na wczasach? To możliwe!

Odchudzanie na wczasach? To możliwe!

(...) jest obawa o cenę. Warto jednak pamiętać, że istnieją placówki, które w tym zakresie mają podpisane umowy z NFZ. I tak na przykład wpisując w wyszukiwarkę frazę przychodnia (...)

Dobrodziejstwa treningu na siłowni

Dobrodziejstwa treningu na siłowni

(...) rozciągnąć mięśnie po długim siedzeniu. Do dyspozycji mamy sporo przyrządów i różnorodnych stanowisk. Fachowa obsługa i trenerzy dbają o to, by trenować w taki sposób, żeby trening był efektywny, a jednocześnie bezpieczny. W każdej chwili można podejść, zapytać, poprosić o radę. Można także za odpowiednią dopłatą skorzystać z pomocy trenera osobistego, który dobierze nam odpowiedni plan treningowy i ustali dietę.